Офіційний сайт Кам'янсько-Дніпровської районної ради

Календар

« Грудень 2018 »
Пн   3 10 17 24 31
Вт   4 11 18 25  
Ср   5 12 19 26  
Чт   6 13 20 27  
Пт   7 14 21 28  
Сб 1 8 15 22 29  
Нд 2 9 16 23 30  

Депутатськi фракцiї та групи

Опозіційний блок

П.I.Б

Посада в раді

Партія /фракція

Бєлогуров Сергій Володимирович

депутат районної ради

Кам’янсько-Дніпровська територіальна організація політичної партії «Опозиційний блок», депутатська фракція «Опозиційний блок»

Кот Валерій Михайлович

депутат районної ради

Кам’янсько-Дніпровська територіальна організація політичної партії «Опозиційний блок», депутатська фракція «Опозиційний блок»

Кудринський Іван Іванович

депутат районної ради

Кам’янсько-Дніпровська територіальна організація політичної партії «Опозиційний блок», депутатська фракція «Опозиційний блок»

Миронова Ірина Миколаївна

депутат районної ради

Кам’янсько-Дніпровська територіальна організація політичної партії «Опозиційний блок», депутатська фракція «Опозиційний блок»

Мороз Наталія Миколаївна

депутат районної ради

Кам’янсько-Дніпровська територіальна організація політичної партії «Опозиційний блок», депутатська фракція «Опозиційний блок»

Непогодь’єв Микола Миколайович

депутат районної ради

Кам’янсько-Дніпровська територіальна організація політичної партії «Опозиційний блок», депутатська фракція «Опозиційний блок»

Овчинников Олександр Олександрович

депутат районної ради

Кам’янсько-Дніпровська територіальна організація політичної партії «Опозиційний блок», депутатська фракція «Опозиційний блок»

Олененко Геннадій Андрійович

Голова районної ради

Кам’янсько-Дніпровська територіальна організація політичної партії «Опозиційний блок»

Падалка Сергій Олександрович

депутат районної ради

Кам’янсько-Дніпровська територіальна організація політичної партії «Опозиційний блок», депутатська фракція «Опозиційний блок»

Пригода Михайло Васильович

депутат районної ради

Кам’янсько-Дніпровська територіальна організація політичної партії «Опозиційний блок», голова депутатської фракції «Опозиційний блок»

Садова Ольга Павлівна

депутат районної ради

Кам’янсько-Дніпровська територіальна організація політичної партії «Опозиційний блок», депутатська фракція «Опозиційний блок»

Сущенко Світлана Володимирівна

депутат районної ради

Кам’янсько-Дніпровська територіальна організація політичної партії «Опозиційний блок», депутатська фракція «Опозиційний блок»

Чернявська Тетяна Миколаївна

депутат районної ради

Кам’янсько-Дніпровська територіальна організація політичної партії «Опозиційний блок», депутатська фракція «Опозиційний блок»

Ягупов Василь Васильович

депутат районної ради

Кам’янсько-Дніпровська територіальна організація політичної партії «Опозиційний блок», депутатська фракція «Опозиційний блок»

Мілюкова

Тетяна Євгенівна

депутат районної ради

Кам’янсько-Дніпровська територіальна організація політичної партії «Опозиційний блок», депутатська фракція «Опозиційний блок»

Поляков

Володимир Вікторович

депутат районної ради

Кам’янсько-Дніпровська територіальна організація політичної партії «Опозиційний блок», депутатська фракція «Опозиційний блок»

Школьний

Ігор Петрович

депутат районної ради

Кам’янсько-Дніпровська територіальна організація політичної партії «Опозиційний блок», депутатська фракція «Опозиційний блок»

Наш край

Воробйова Віра Василівна

депутат районної ради

Кам’янсько-Дніпровська районна організація політичної партії «Наш край»,депутатська фракція «Наш край»

Гур’єва Лідія Анатоліївна

депутат районної ради

Кам’янсько-Дніпровська районна організація політичної партії «Наш край»,депутатська фракція «Наш край»

Зикова Ірина Федорівна

депутат районної ради

Кам’янсько-Дніпровська районна організація політичної партії «Наш край»,депутатська фракція «Наш край»

Хабло Віталій Григорович

депутат районної ради

Кам’янсько-Дніпровська районна організація політичної партії «Наш край»,керівник депутатської фракції "Наш край"

Панкєєва

Алла Володимирівна

депутат районної ради

Кам’янсько-Дніпровська районна організація політичної партії «Наш край»,керівник депутатської фракції "Наш край"

Депутатська група "Добробут громад"

Воробйова Віра Василівна

депутат районної ради

Кам’янсько-Дніпровська районна організація політичної партії «Наш край»,депутатська фракція «Наш край»

Греченко Анатолій Іванович

депутат районної ради

Кам’янсько-Дніпровська районна організація політичної партії «УКРАЇНСЬКЕ ОБ’ЄДНАННЯ ПАТРІОТІВ-УКРОП»

Гур’єва Лідія Анатоліївна

депутат районної ради

Кам’янсько-Дніпровська районна організація політичної партії «Наш край»,депутатська фракція «Наш край»

Даніленко Зоя Яношівна

депутат районної ради

Кам’янсько-Дніпровська районна організація політичної партії «Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина»

Зикова Ірина Федорівна

депутат районної ради

Кам’янсько-Дніпровська районна організація політичної партії «Наш край»,депутатська фракція «Наш край»

Колпак Любов Іванівна

депутат районної ради

Кам’янсько-Дніпровська районна організація партії «ВІДРОДЖЕННЯ»

Сущенко Нонна Павлівна

депутат районної ради

Кам’янсько-Дніпровська районна в Запорізькій області організації ПАРТІЇ «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА «СОЛІДАРНІСТЬ»

Тополян Галуст Петросович

депутат районної ради

Кам’янсько-Дніпровська районна організація партії «ВІДРОДЖЕННЯ»

Трубка Ганна Михайлівна

депутат районної ради

Кам’янсько-Дніпровська районна в Запорізькій області організації ПАРТІЇ «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА «СОЛІДАРНІСТЬ»

Хабло Віталій Григорович

депутат районної ради

Кам’янсько-Дніпровська районна організація політичної партії «Наш край»,депутатська фракція «Наш край»

Чорний Юрій Іванович

депутат районної ради

Кам’янсько-Дніпровська районна організація політичної партії «УКРАЇНСЬКЕ ОБ’ЄДНАННЯ ПАТРІОТІВ-УКРОП»

Панкєєва

Алла Володимирівна

депутат районної ради

Кам’янсько-Дніпровська районна організація політичної партії «Наш край»,керівник депутатської фракції "Наш край"

Пошук