Офіційний сайт Кам'янсько-Дніпровської районної ради

Депутатський корпус

 

Депутатський корпус

Посада в раді

Партія /фракція

 

 

 1

Баліцький Іван Михайлович

депутат районної ради

Кам’янсько-Дніпровська районна організація Радикальної партії Олега Ляшка

   
 2

Бєлогуров Сергій Володимирович

депутат районної ради

Кам’янсько-Дніпровська територіальна організація політичної партії «Опозиційний блок», депутатська фракція «Опозиційний блок»

   
 3

Воробйова Віра Василівна

депутат районної ради

Кам’янсько-Дніпровська районна організація політичної партії «Наш край»,депутатська фракція «Наш край»

   
 4

Греченко Анатолій Іванович

заступник голови районної ради

Кам’янсько-Дніпровська районна організація політичної партії «УКРАЇНСЬКЕ ОБ’ЄДНАННЯ ПАТРІОТІВ-УКРОП»

   
 5

Гур’єва Лідія Анатоліївна

депутат районної ради

Кам’янсько-Дніпровська районна організація політичної партії «Наш край»,депутатська фракція «Наш край»

   
 6

Даніленко Зоя Яношівна

депутат районної ради

Кам’янсько-Дніпровська районна організація політичної партії «Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина»

   
 7

Забігайло
Олена Володимирівна

депутат районної ради

 Кам’янсько-Дніпровська районна організація політичної партії «Наш край»,депутатська фракція «Наш край»    
 8

Зикова Ірина Федорівна

депутат районної ради

Кам’янсько-Дніпровська районна організація політичної партії «Наш край»,депутатська фракція «Наш край»

   
 9

Кекух Микола Вікторович

депутат районної ради

Кам’янсько-Дніпровська районна організація Радикальної партії Олега Ляшка

   
10

Козулькова Олена Венедиктівна

депутат районної ради

Кам’янсько-Дніпровська районна організація політичної партії «Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина»

   
 11

Колпак Любов Іванівна

депутат районної ради

Кам’янсько-Дніпровська районна організація партії «ВІДРОДЖЕННЯ»

   
12

Коннова
Ірина Олександрівна

депутат районної ради

Кам’янсько-Дніпровська районна в Запорізькій області організація ПАРТІЇ «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА «СОЛІДАРНІСТЬ»

   

13

Кот Валерій Михайлович

депутат районної ради

Кам’янсько-Дніпровська територіальна організація політичної партії «Опозиційний блок», депутатська фракція «Опозиційний блок»

   
 14

Кудринський Іван Іванович

депутат районної ради

Кам’янсько-Дніпровська територіальна організація політичної партії «Опозиційний блок», депутатська фракція «Опозиційний блок»

   
 15

Мілюкова
Тетяна Євгенівна

депутат районної ради

Кам’янсько-Дніпровська територіальна організація політичної партії «Опозиційний блок», депутатська фракція «Опозиційний блок»

   
 16

Миронова Ірина Миколаївна

депутат районної ради

Кам’янсько-Дніпровська територіальна організація політичної партії «Опозиційний блок», депутатська фракція «Опозиційний блок»

   
 17

Мороз Наталія Миколаївна

депутат районної ради

Кам’янсько-Дніпровська територіальна організація політичної партії «Опозиційний блок», депутатська фракція «Опозиційний блок»

   
 18

Непогодь’єв Микола Миколайович

депутат районної ради

Кам’янсько-Дніпровська територіальна організація політичної партії «Опозиційний блок», депутатська фракція «Опозиційний блок»

   
 19

Овчинников Олександр Олександрович

депутат районної ради

Кам’янсько-Дніпровська територіальна організація політичної партії «Опозиційний блок», депутатська фракція «Опозиційний блок»

   
 20

Олененко Геннадій Андрійович

Голова районної ради

Кам’янсько-Дніпровська територіальна організація політичної партії «Опозиційний блок»

   
 21

Падалка Сергій Олександрович

депутат районної ради

Кам’янсько-Дніпровська територіальна організація політичної партії «Опозиційний блок», депутатська фракція «Опозиційний блок»

   
 22

Панкєєва
Алла Володимирівна 

депутат районної ради

Кам’янсько-Дніпровської районна організація політичної партії «НАШ КРАЙ»

   
 23

Поляков
Володимир Вікторович

депутат районної ради

Кам’янсько-Дніпровська територіальна організація політичної партії «Опозиційний блок», депутатська фракція «Опозиційний блок»

   
 24

Пригода Михайло Васильович

керівник депутатської фракції

Кам’янсько-Дніпровська територіальна організація політичної партії «Опозиційний блок», депутатська фракція «Опозиційний блок»

   
 25

Садова Ольга Павлівна

депутат районної ради

Кам’янсько-Дніпровська територіальна організація політичної партії «Опозиційний блок», депутатська фракція «Опозиційний блок»

   
 26

Бойко Нонна Павлівна

депутат районної ради

Кам’янсько-Дніпровська районна в Запорізькій області організації ПАРТІЇ «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА «СОЛІДАРНІСТЬ»

   
 27

Сущенко Світлана Володимирівна

депутат районної ради

Кам’янсько-Дніпровська територіальна організація політичної партії «Опозиційний блок», депутатська фракція «Опозиційний блок»

   
 28

Тополян Галуст Петросович

депутат районної ради

Кам’янсько-Дніпровська районна організація партії «ВІДРОДЖЕННЯ»

   
29

Трубка Ганна Михайлівна

депутат районної ради

Кам’янсько-Дніпровська районна в Запорізькій області організації ПАРТІЇ «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА «СОЛІДАРНІСТЬ»

   
 30

Хабло Віталій Григорович

депутат районної ради

Кам’янсько-Дніпровська районна організація політичної партії «Наш край»,керівник фракції

   
 31

Чернявська Тетяна Миколаївна

депутат районної ради

Кам’янсько-Дніпровська територіальна організація політичної партії «Опозиційний блок», депутатська фракція «Опозиційний блок»

   
 32

Чорний Юрій Іванович

депутат районної ради

Кам’янсько-Дніпровська районна організація політичної партії «УКРАЇНСЬКЕ ОБ’ЄДНАННЯ ПАТРІОТІВ-УКРОП»

   
 33

Школьний
Ігор Петрович

депутат районної ради

Кам’янсько-Дніпровська територіальна організація політичної партії «Опозиційний блок», депутатська фракція «Опозиційний блок»

   
 34

Ягупов Василь Васильович

депутат районної ради

Кам’янсько-Дніпровська територіальна організація політичної партії «Опозиційний блок», депутатська фракція «Опозиційний блок»

   

Пошук