Офіційний сайт Кам'янсько-Дніпровської районної ради

Новини

21 позачергова сесія Кам’янсько-Дніпровської районної ради

Прихід зими депутати Кам’янсько-Дніпровської районної ради зустріли в роботі. 1 грудня 2017 року відбулася 21 позачергова сесія райради сьомого скликання.
У зв’язку з тим, що голова районної ради Геннадій Олененко знаходився на лікарняному, очолив засідання його заступник Анатолій Греченко. 
Під час сесії було вкотре обговорено проблеми та можливі шляхи їх розв’язання стосовно Кам’янсько-Дніпровського комбікормового заводу. Було прийнято рішення створити тимчасову контрольну комісію з вивчення проблемних питань діяльності цього заводу. До складу цієї комісії увійшли:
голова комісії: Іван Баліцький (голова постійної комісії з питань законності та регуляторної політики); заступник голови комісії: Микола Кекух (голова постійної комісії з питань управління об’єктами спільної власності територіальних громад району, житлово-комунального господарства, торгівлі, транспорту та зв’язку); секретар: Світлана Сущенко (член постійної комісії з питань управління об’єктами спільної власності територіальних громад району, житлово-комунального господарства, торгівлі, транспорту та зв’язку); члени комісії: Сергій Бєлогуров (голова постійної комісії з питань регламенту, депутатської діяльності та етики) та Василь Ягупов (член постійної комісії з питань економічного розвитку, бюджету та фінансів).
Останнім та найбільш обговорюваним стало повідомлення від депутатського корпусу Кам’янсько-Дніпровської міської ради, де вони зазначають, що передача майна на баланс об’єднаної територіальної громади має відбутися в повному обсязі.
Це питання винесли на обговорення та надалі його будуть вирішувати спільно з міською та сільськими радами.

ЗТ-інфоСереда, 13 Грудня 2017 10:54 | Переглядів: 954

Пошук