Офіційний сайт Кам'янсько-Дніпровської районної ради

Календар

« Листопад 2020 »
Пн   2 9 16 23 30
Вт   3 10 17 24  
Ср   4 11 18 25  
Чт   5 12 19 26  
Пт   6 13 20 27  
Сб   7 14 21 28  
Нд 1 8 15 22 29  

Новини

Водянці молодці! Так тримати!

Турнір «Кубок школи» по волейболу серед чоловіків, присвячений Дню захисника Вітчизни пройшов 9 грудня в спортивному залі Водянської ЗОШ № 2. В ньому приймали участь команди міст Дніпрорудний та Енергодар, Веселівського району, села Водяне, Водянської ЗОШ № 2 і команда ветеранів села Водяного.
На відкритті турніру з привітальним словом виступив голова Водянської сільської об’-єднаної територіальної громади Сергій Вікторович Єрмаков, який привітав всіх волейболістів зі святом і подякував за те, що відгукнулись на запрошення прийняти участь в змаганнях. А також побажав сильнішим перемоги.
Далі директор Водянського селищного центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Сергій Вікторович Левченко ознайомив спортсменів з регламентом змагань.
В першу групу увійшли команди Водянської ЗОШ № 2, Веселівського району та міста Дніпрорудне. В другу – команди села Водяного, міста Енергодар та команда ветеранів села Водяного.
В першій групі впевнену перемогу здобули волейболісти Веселівського району, які з однаковим рахунком 2:0 перемогли команди м. Дніпрорудне та Водянської ЗОШ № 2. Друге місце в цій групі вибороли волейболісти Дніпрорудного, які перемогли команду Водянської ЗОШ № 2 з рахунком 2:0.
В другій групі перше місце посіли волейболісти села Водяного, які перемогли і команду з Енергодару, і команду ветеранів села Водяного з рахунком 2:0. Друге місце в цій групі у команди ветеранів села Водяного виборола команда з Енергодару з рахунком 2:0.
У грі за третє місце в турнірі зійшлися команди з міст Енергодар та Дніпрорудне. Гра була дуже цікава. Першу партію з рахунком 25:20 виграли волейболісти з Енергодару. В третій вирішальній партії з рахунком 15:12 перемогли здобули волейболісти Дніпрорудного. Загальний рахунок 2:1 на користь команди Дніпрорудного і почесне 3 місце в турнірі.
В фінальній грі за перше місце змагались команди села Водяного та Веселівського району. Перша партія проходила дуже добре для водянців, які вигравали з рахунком 23:17, але дуже рано повірили в перемогу і поступилися – 25:27. Все ж потім волейболісти села Водяного зібралися і впевнено перемогли в другій партії з рахунком 25:19 і третю партію з рахунком 15:11. Загальний рахунок 2:1 на користь спортсменів села Водяного.
Переможцями турніру стали волейболісти села Водяного, а друге місце у команди Веселівського району.
На церемонії нагородження виступив директор Водянської ЗОШ № 2 Валерій Григорович Зубко, який привітав переможців і подякував всім волейболістам за видовищний волейбол та разом з представником Запорізького обласного центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» нагородили всіх переможців і призерів кубком, медалями, грамотами і грошовою нагородою команди гостей турніру.
Одержали грошові призи від голови Водянської громади Сергія Єрмакова і юні волейболісти молодіжної команди Водянської ЗОШ №2.
Пам’ятним призом був нагороджений кращий гравець турніру волейболіст з команди Веселівського району Михайло Козюра.
Честь села Водяного захищали волейболісти – випускники Водянської ЗОШ № 2: Віктор Єрмаков, Ігор Розенцев, Микола Єрмаков, Олександр Левченко, Віталій Дорошенко, Іван Піскоха, Олександр Комашко і капітан команди Олександр Сметана. Тренер команди Сергій Васильович Левченко.
Волейболісти села Водяного висловлюють подяку голові Водянської сільської об’єднаної територіальної громади Сергію Вікторовичу Єрмакову, Віктору Скрипнику, Олександру Яшнікову, Юрію Литвиненко, Володимиру Папаяну за допомогу в проведенні турніру.
Також хочеться подякувати директора Водянської ЗОШ № 2 Валерія Григоровича Зубка, який надав спортивний зал для тренувань волейбольній команді села Водяного.
Всім успіхів та спортивних перемог!


Сергій ЛЕВЧЕНКО, тренер команди села Водяного.

"Новини дня"Четвер, 14 Грудня 2017 10:36 | Переглядів: 1269

Пошук