Офіційний сайт Кам'янсько-Дніпровської районної ради

Новини

Уряд підтримав перспективний план формування територій громад, затверджений рішенням Запорізької обласної ради

Днями Уряд вніс зміни до перспективних планів формування територій громад Запорізької, Полтавської, Київської та Сумської областей, утворених в результаті добровільного об’єднання, про що повідомив Віце-прем’єр-міністр – Міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ Геннадій Зубко.

За словами урядовця, перспективний план формування територій громад Запорізької області доповнюється Новоуспенівською, Матвіївською, Михайлівською, Біленьківською, Долинською, Новоолександрівською, Благовіщенською, Водянською, Кам’янсько-Дніпровською, Семенівською, Терпіннівською, Новомиколаївською, Малотокмачанською, Оріхівською, Таврійською (Оріхівський р-н), Гірсівською, Новенською, Остриківською, Таврійською (Токмацький р-н) громадами. Відповідно, із плану вилучені Розумівська, Дніпровська, Новодніпровська громади у зв’язку з включенням місцевих рад до складу інших спроможних громад.

Нагадаємо, що Запорізька обласна рада підтримала внесення відповідних змін до перспективного плану формування територій громад Запорізької області( рішення №71) 10 жовтня 2017 року. Цим рішенням були повністю враховані території всіх фактично створених громад на час прийняття. Адже, згідно з Законом № 157 передбачено державну фінансову підтримку добровільного об’єднання територіальних громад сіл, селищ, міст шляхом надання об’єднаній територіальній громаді коштів у вигляді субвенцій на формування відповідної інфраструктури згідно з планом соціально-економічного розвитку такої територіальної громади у разі, якщо її межі повністю відповідають межам, визначеним перспективним планом формування територій громад.

Як прокоментували в управлінні з питань місцевого самоврядування та адміністративно-територіального устрою виконавчого апарату Запорізької обласної ради, процес об’єднання громад у Запорізькій області триває, і зараз вже створені 5 громад, які також утворені не за перспективним планом, але вже чекають на проведення перших виборів у квітні 2018 року.

Офіційний сайт Запорізької обласної ради



Вівторок, 27 Лютого 2018 10:37 | Переглядів: 545

Пошук

Консультації міністерства юстиції України