Офіційний сайт Кам'янсько-Дніпровської районної ради

Календар

« Грудень 2018 »
Пн   3 10 17 24 31
Вт   4 11 18 25  
Ср   5 12 19 26  
Чт   6 13 20 27  
Пт   7 14 21 28  
Сб 1 8 15 22 29  
Нд 2 9 16 23 30  

Новини

Уряд підтримав перспективний план формування територій громад, затверджений рішенням Запорізької обласної ради

Днями Уряд вніс зміни до перспективних планів формування територій громад Запорізької, Полтавської, Київської та Сумської областей, утворених в результаті добровільного об’єднання, про що повідомив Віце-прем’єр-міністр – Міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ Геннадій Зубко.

За словами урядовця, перспективний план формування територій громад Запорізької області доповнюється Новоуспенівською, Матвіївською, Михайлівською, Біленьківською, Долинською, Новоолександрівською, Благовіщенською, Водянською, Кам’янсько-Дніпровською, Семенівською, Терпіннівською, Новомиколаївською, Малотокмачанською, Оріхівською, Таврійською (Оріхівський р-н), Гірсівською, Новенською, Остриківською, Таврійською (Токмацький р-н) громадами. Відповідно, із плану вилучені Розумівська, Дніпровська, Новодніпровська громади у зв’язку з включенням місцевих рад до складу інших спроможних громад.

Нагадаємо, що Запорізька обласна рада підтримала внесення відповідних змін до перспективного плану формування територій громад Запорізької області( рішення №71) 10 жовтня 2017 року. Цим рішенням були повністю враховані території всіх фактично створених громад на час прийняття. Адже, згідно з Законом № 157 передбачено державну фінансову підтримку добровільного об’єднання територіальних громад сіл, селищ, міст шляхом надання об’єднаній територіальній громаді коштів у вигляді субвенцій на формування відповідної інфраструктури згідно з планом соціально-економічного розвитку такої територіальної громади у разі, якщо її межі повністю відповідають межам, визначеним перспективним планом формування територій громад.

Як прокоментували в управлінні з питань місцевого самоврядування та адміністративно-територіального устрою виконавчого апарату Запорізької обласної ради, процес об’єднання громад у Запорізькій області триває, і зараз вже створені 5 громад, які також утворені не за перспективним планом, але вже чекають на проведення перших виборів у квітні 2018 року.

Офіційний сайт Запорізької обласної радиВівторок, 27 Лютого 2018 10:37 | Переглядів: 338

Пошук