Офіційний сайт Кам'янсько-Дніпровської районної ради

Календар

« Жовтень 2020 »
Пн   5 12 19 26
Вт   6 13 20 27
Ср   7 14 21 28
Чт 1 8 15 22 29
Пт 2 9 16 23 30
Сб 3 10 17 24 31
Нд 4 11 18 25  

Новини

Позачергова сесія районної ради вирішувала нагальне питання

Голова Кам’янсько-Дніпровської районної ради Геннадій Олененко 6 березня зібрав депутатів районної ради на нагальну двадцять шосту почергову сесію районної ради сьомого скликання, щоб вирішити дуже важливе питання для життєдіяльності всього району. До сесійного залу зібралось 19 депутатів районної ради, що дало можливість розпочати роботу.
В роботі сесії взяли участь голова Кам’янсько-Дніпровської райдержадміністрації Валерій Свєшніков, голови об’єднаних територіальних громад, начальники відділів райдержадміністрації, ке-рівники підприємств та установ.
В порядку денного сесії стояло лише одне питання: «Про внесення змін і доповнень до рішення районної ради від 22.12.2017 № 3 «Про районний бюджет на 2018 рік» (зі змінами та доповненнями)».
Чому виникла необхідність терміново приймати зміни до районного бюджету? А тому, що гостро стало питання щодо закриття чотирьох шкіл району, у зв’язку з заборгованістю за енергоносії, а також з цієї ж причини припинення роботи нашого медичного закладу – Кам’янсько-Дніпровської ЦРЛ.
Вирішити ці питання районна влада намагалась, очікуючи прийняття рішення сесії обласної ради, щодо часткового повернення в район міжбюджетних трансфертів, так названої дотації вирівнювання. Але депутати Запорізької обласної ради, на сесії, яка відбулась 1 березня, не прийняли дане рішення. Натомість була прийнята пропозиція вернутись до нього на слідуючій сесії.
А куди ж наші обласні депутати направили цю субвенцію, яка в минулому році по нашому району складала 12,9 млн гривень? Вона була направлена на місто Запоріжжя та міста обласного підпорядкування: Бердянськ, Мелітополь, Енергодар і Токмак. Очевидно вони вирішили, що ці кошти там потрібніші.
Депутати районної ради безумовно прийняли рішення щодо змін до бюджету, яким було виділено залишок коштів в сумі 350 тисяч гривень на ЦРЛ. Цей остаток дасть можливість частково покрити витрати на придбання пилет на опалення, але що далі? Адже заборгованість по енергоносіям набагато більша. За січень та лютий вона становить більше півтора мільйона гривень, а оплачено трохи більше третьої частини.
Кошти на енергоносії виділяються з районного бюджету, але у зв’язку з його малим обсягом, участь у співфінансуванні повинні брати і створені в нашому районі громади. Так на сьогоднішній день на ці потреби Кам’янсько-Дніпровською міською радою виділено 571 тисяч гривень, Благовіщенською 200 тисяч гривень, а Водянська громада ще не вирішила питання щодо виділення коштів.
Але ж лікарня потрібна нам усім. Давайте гуртом щось роботи, аби вона й надалі працювала. Бо у нас не буде іншого виходу, як сидіти дома і помирати, адже не всі в змозі лікуватись деінде.

Тетяна ПАЛАМАР

"Новини дня"Четвер, 15 Березня 2018 10:21 | Переглядів: 2013

Пошук