Офіційний сайт Кам'янсько-Дніпровської районної ради

Оголошення

Офіційно до уваги! Інформаційне повідомлення «Про підсумки проведення конкурсу з відбору суб’єкта оціночної діяльності»

Конкурсна комісія Кам’янсько-Дніпровської районної ради з відбору суб’єктів оціночної діяльності для проведення незалежної оцінки нерухомого майна спільної власності територіальних громад сіл, міста Кам’янсько-Дніпровського району об’явила та провела конкурс з відбору суб’єкта оціночної діяльності для проведення незалежної оцінки об’єкта нерухомого майна «Кам’янсько-Дніпровський комбікормовий завод», розташований за адресою: Запорізька область, м.Кам’янка-Дніпровська, вул. Каховська, буд.2, у зв’язку з передачею його в оренду.
Для участі у конкурсі з відбору суб’єкта оціночної діяльності надійшла одна пропозиція від ТОВ «Чіріков консалт» (м. Київ, Харківське шосе, буд. 144-А, код ЄДРПОУ 39676900).
07 липня 2017 року на черговому засіданні конкурсної комісії відбулося розкриття конкурсних пропозицій. В результаті того, що у конкурсі з відбору суб’єкта оціночної діяльності прийняв учать лише один претендент – ТОВ «Чіріков консалт», який відповідає усім вимогам і критеріям, що пред’являлися до учасників конкурсу, конкурсною комісією прийняте рішення залучити ТОВ «Чіріков консалт» до проведення незалежної оцінки об’єкта нерухомого майна «Кам’янсько-Дніпровський комбікормовий завод» (протокол № 6 від 07.07.2017).

Конкурсна комісія районної ради.

П'ятниця, 07 Липня 2017 10:59 | Переглядів: 75

Пошук