Офіційний сайт Кам'янсько-Дніпровської районної ради

Оголошення

Офіційно до уваги! Інформаційне повідомлення «Про підсумки проведення конкурсу на право укладання договору оренди майна»

Комісія Кам’янсько-Дніпровської районної ради по проведенню конкурсів на право укладання договорів оренди майна спільної власності територіальних громад сіл, міста Кам’янсько-Дніпровського району об’явила та провела конкурс на право укладання договору оренди об’єкта нерухомого майна «Кам’янсько-Дніпровський комбікормовий завод», розташований за адресою: Запорізька область, м.Кам’янка-Дніпровська, вул. Каховська, 2.
Для участі у конкурсі надійшла одна пропозиція від Фермерського господарства «Хорс-Агро» (м.Запоріжжя, пр. Соборний, буд. 144, прим. 129, код ЄДРПОУ 40938996).
09 серпня 2017 року на черговому засіданні конкурсної комісії відбулося розкриття конкурсних пропозицій. В результаті того, що у конкурсі прийняв учать лише один претендент – ФГ «Хорс-Агро», який відповідає усім вимогам і критеріям, що пред’являлися до учасників конкурсу, конкурсною комісією прийняте рішення надати ФГ «Хорс-Агро» право на укладання з Кам’янсько-Дніпровською районною радою договору оренди об’єкта нерухомого майна «Кам’янсько-Дніпровський комбікормовий завод» (протокол № 2 від 09.08.2017).

Конкурсна комісія районної ради.

Середа, 09 Серпня 2017 10:59 | Переглядів: 31

Пошук